office

Baust Architects - архітектурне бюро повного циклу, яке було засновано 2011 року архітектором Юрієм Удальцовим. Ми виконуємо роботу комплексно, працюючи на всіх стадіях проектування, виконуючи всі необхідні розділи, супроводжуючи об'єкт від оцінки потенціалу ділянки та перших ескізів до вводу в експлуатацію.

Ми розуміємо економічну складову будівництва та реалізації цієї нерухомості, тому ми розробляємо практичні рішення які приносять користь нашим клієнтам та відповідають їх цілям. Крім того ми віримо що оточення формує людину, тому, багато приділяємо уваги створенню якісного та продуманого простору. Такий підхід, дає довготривалий, соціальний, економічний та екологічний ефекти, створюючи цінність для наших партнерів, міста, та кінцевих користувачів.

Ми спеціалізуємося на проектуванні об'єктів для бізнесу, таких як житлові та багатофункціональні комплекси, офісні будівлі, готелі, котеджні містечка, а також в нашому портфоліо є об’єкти громадського призначення.

Всі етапи та розділи проекту ми виконуємо комплексно та єдиною командою, з професіоналами, які мають багаторічний досвід реалізації проектів, розуміють ринок і володіють необхідними навичками. Архітектори, конструктори і інженери працюють разом з однією інформаційною моделлю будівлі, що дозволяє працювати над складними завданнями, правильно організувати комунікацію між усіма учасниками проектування, пришвидшити роботу, зменшити кількість змін і скоротити помилки на етапі будівництва, зменшити витрати на будівництво, та оптимізувати їх на етапі проектування.

Архітектура, маркетинг і економіка нерозривно пов'язані, архітектурний вигляд та функція формує оцінку кінцевого споживача, а від архітектурних, конструктивних та інженерних рішень залежить бюджет будівництва. Всі ці завдання ми вирішуємо комплексно, з розумінням потреб кінцевого споживача та забудовника.

Мета компанії - змінити якість життя людей проектуючи зручний безпечний та гарний простір для життя. Ми захопленні ідеєю змінити Україну та світ навколо на краще через те що ми робимо. У нас є бачення процесу і кінцевого результату. Ми створюємо унікальні архітектурні концепції для бізнес-об'єктів та доводимо їх до реалізації.

Україна, м. Київ, вул. Глибочицкая, 40
info@baust.com.ua

Якщо ви хочете замовити проект, то пишіть на пошту info@baust.com.ua
Або зв'яжіться з нами за допомогою одного з наступних способів:

Телефон: +380638801440
Месенджери: Telegram, Viber, WhatsApp (всі доступні за цим же номером телефону)